Обсуждение Volkswagen Cross Polo


Кто ты? Входи!
Или регистрируйся

Показать еще 2 комментария
Андрей  

Мне тоже она нравиться! Только вот цена перестаёт быть народной думал между Shkoda fabia хачбек и между Polo , пока не знаю, Главное что б деньги были

ответить  
Віталій  

Їздили з дружиною на медовий місяць в Ялту 2800км. У нас крос 2008р. 1.6 105к.с. Машина з яскравою зовнішністю і привертає увагу навіть в скучені х6 і лексусів. На трасі в змозі "тягатись" і з більш мускулитими супротивниками. Динаміка відмінна, керованість провірена на кримських серпантинах на 5 з плюсом. Розхід по трасі 5,5 6-л/100км якщо швидкість до 120км/г 8-10л 150-180км/г . Клімат контроль працює на відмінно. Потрібно відзначити спортивнісидіння за кермом 18год і практично ніякої спинної болі, і пята точка також в порядку. Тепер про мінуси, дуже "скромна" панель якщо не сказати більше , підвіска завдяки 17 дюймовим колесам відбиває "чічотку" і ви відчуваєте коли мереїжаєте стебло листочка, проте красота як знаємо потребує....і був би поло крос без 17 таким симпатяшкою??? думаю ні. Тай це не проблема авто а наших довбаних доріг. Відсутність запаски також великий мінус. І взагалі якщо це авто є мрією багатьох це вже багато чого варте!

ответить  
Гость  

Не было не ездил. Но по характеристикам и цене - лучший вариант. 1,4 - 75 л.с. Это что? Фольц или Дача? Если на этом сайте конечно не ошиблись. Фабия 1,4 и то 86 л.с. Двигло с фольца, размеры такие же. За что переплачивать? 160000 грн в салоне мне предложили 1,4 не самой полной комплектации... За что?! Только по тому, что Фольцваген!

ответить  
Андрій  

Там помилочку зробили атвечаю !!! В мене 1.4 и тоже 85 з чимось сил !!! І в мазді3 седан вмене 1.4 і тоже 85 сил ...

ответить  
Гость  

Да внатуре там ашибка !!! 75 било у самаво перваво поло 2000 год !!! Патом 80 а ща 85 в кроса!!!

ответить  
Гость  

Мне эта модель очень нравится. Жаль, что цветовая гамма достаточно ограничена.

ответить  
Ирина Иванова  

Очень хорошее цветовое решение - OlimpiaBlue, как по мне.

ответить  

Кто ты? Входи!
Или регистрируйся